Action for the Reinforcement of the Transitional Waters' Environmental Integrity

Lietuva. Kuršių marios

Fotokonkursas “Žmonės ir marios”

Spalio 7  – gruodžio 30, 2011

Pagrindinė informacija

Fotografijų konkursas vyks Kuršių marių, kurios yra didžiausios marios Baltijos jūroje, regione. Kuršių marios – tai pietrytinėje Baltijos jūros pakrantėje esančios marios tarp Lietuvos ir Rusijos (Kaliningrado srities).

Dalyvauti konkurse yra kviečiami visi fotografai mėgėjai (jaunuoliams iki 18 metų reikalingas tėvų ar jų teisėtų globėjų sutikimas).

Iki 2012 m. sausio 11 d. vertinimo komisija rinks geriausias nuotraukas. Jei jūsų nuotrauka bus viena iš jų, jums bus apie tai atskirai pranešta. Laimėtojai (1-5 vietos) bus apdovanoti prizais. Geriausios nuotraukos bus išspausdintos dideliu formatu ir išeksponuotos Klaipėdos universitete ir EUCC Baltijos biure Klaipėdoje. Apdovanojimai bus įteikti gruodžio mėn. EUCC Baltijos biure.

Kaip aš galiu prisijungti?

Nufotografuokite keletą Kuršių marių ir jos pakrančių zonos nuotraukų ir įkelkite jas į  duomenų bazę

Atkreipkite dėmesį, kad visos nuotraukos turi būti su pavadinimais ir JPG formate. Arba galite siųsti savo nuotraukas elektroniniu paštu šiuo adresu: euccbaltijosbiuras@gmail.com

Galutinis darbų pateikimo terminas – 2011 m. gruodžio 30 d.

Fotokonkurso taisyklės

Fotografijų konkursas yra tarptautinio projekto ARTWEI („Action for the Reinforcement of the Transitional Waters’ Environmental Integrity“) finansuojamo iš ES Pietų Baltijos programos dalis. Organizatoriai: EUCC Baltijos biuras ir EUCC Vokietija.